2010 Lexus RX 350
Base 4dr SUVAbout This Lexus
2010 Lexus RX 350 Base 4dr SUV
| Condition | Used Clear Title |
| Miles | 163,407 |
| Engine | 3.5L V6 DOHC 24V |
| Transmission | 3 Spd Manual |
| Drivetrain | Rear Wheel Drive |
| Exterior Color | Golden Almond Metallic |
| Interior | Black |
| Stock # | 1086 |
| VIN # | 2T2ZK1BA1AC011086 |
| Warranty | Warranty Available |
Some of our used vehicles may be subject to unrepaired safety recalls. Check for a vehicle’s unrepaired recalls by VIN at https://vinrcl.safercar.gov/vin/?vin=2T2ZK1BA1AC011086
Vehicle Overview
Introducing the luxurious and powerful 2010 Lexus RX 350 Base! This stunning vehicle combines elegance, comfort, and performance all in one package. With its spacious and refined interior, every drive will feel like a first-class experience. The 3.5-liter V6 engine delivers smooth and responsive performance, making every journey a pleasure. Equipped with advanced safety features, including stability control and a plethora of airbags, you can drive with peace of mind. The sleek exterior design will turn heads wherever you go, making a statement of sophistication and style. Don't miss out on the opportunity to own this top-of-the-line 2010 Lexus RX 350 Base. Come take a test drive today and experience the ultimate driving experience for yourself!Financing Information
Contact us today at 770-899-5518 for more information, or fill out our Online Credit Application to begin the pre-approval process today.
Payment Calculator
Estimated Monthly Payment:
$0.00
Warranty Information
This Vehicle is Being Sold "As-Is." Extended Warranty Available. Contact seller for details.
Contact Us at 770-899-5518
Hola Auto Sales (Doraville)
6580 Buford Hwy.
Doraville, GA 30340
View Map & Get Directions
Call Us About This Vehicle: 770-899-5518
770-899-5518| Monday: | 10A - 7P |
| Tuesday: | 10A - 7P |
| Wednesday: | 10A - 7P |
| Thursday: | 10A - 7P |
| Friday: | 10A - 7P |
| Saturday: | 10A - 7P |
| Sunday: | 12P - 5P |
Ext / Int Color
- Golden Almond Metallic with Black Interior
Audio / Video
- Factory System
Service History
- 163,407 Miles
- No Known Mechanical Problems
Warranty
- As-Is - Extended Warranty Available. Contact seller for details.
Condition Report
- Excellent Interior
- Excellent Carpets
- Excellent Seats
- Excellent Dashboard
- Excellent Panels / Headliner
- Excellent Exterior
- Excellent Original Paint
- Excellent Trim Condition
- Excellent Glass Condition
- No Visible Rust
- No Known Accidents
- No Known Bodywork
- Fully Detailed
It is the customer’s sole responsibility to verify the existence and condition of any equipment listed. Neither the dealership nor eBizAutos is responsible for misprints on prices or equipment. It is the customer’s sole responsibility to verify the accuracy of the prices with the dealer, including the pricing for all added accessories.