2010 Acura TSX
w/Tech 4dr Sedan 5A w/Technology PackageAbout This Acura
2010 Acura TSX w/Tech 4dr Sedan 5A w/Technology Package
| Condition | Used Clear Title |
| Miles | |
| Engine | 2.4L 4 Cylinder |
| Transmission | 5 Spd Automatic |
| Drivetrain | Front Wheel Drive |
| Exterior Color | Polished Metal Metallic |
| Interior | Ebony |
| Stock # | 0563 |
| VIN # | JH4CU2F60AC020563 |
| Warranty | Warranty Available |
Some of our used vehicles may be subject to unrepaired safety recalls. Check for a vehicle’s unrepaired recalls by VIN at https://vinrcl.safercar.gov/vin/?vin=JH4CU2F60AC020563
Vehicle Overview
Looking for a sleek and luxurious ride? Look no further than the 2010 Acura TSX Base. This stylish sedan boasts a spacious and modern interior, perfect for both daily commutes and long road trips. The 2010 Acura TSX Base is equipped with a powerful 2.4-liter engine, providing a smooth and efficient ride. With low mileage and well-maintained features, this Acura TSX is a great option for those looking for a reliable and affordable luxury vehicle. Don't miss out on the opportunity to own this stunning 2010 Acura TSX Base. Contact us today to schedule a test drive and experience the luxury for yourself.Financing Information
Contact us today at 770-899-5518 for more information, or fill out our Online Credit Application to begin the pre-approval process today.
Payment Calculator
Estimated Monthly Payment:
$0.00
Warranty Information
This Vehicle is Being Sold "As-Is." Extended Warranty Available. Contact seller for details.
Contact Us at 770-899-5518
Hola Auto Sales (Doraville)
6580 Buford Hwy.
Doraville, GA 30340
View Map & Get Directions
Call Us About This Vehicle: 770-899-5518
770-899-5518| Monday: | 10A - 7P |
| Tuesday: | 10A - 7P |
| Wednesday: | 10A - 7P |
| Thursday: | 10A - 7P |
| Friday: | 10A - 7P |
| Saturday: | 10A - 7P |
| Sunday: | 12P - 5P |
Ext / Int Color
- Polished Metal Metallic with Ebony Interior
Luxury Features
- Cruise Control
- Front Heated Seats
- Heated Mirrors
- Homelink System
- Leather Steering Wheel
- Moonroof
- Multi-Zone Electronic Climate Control System
- Remote Trunk Lid
- Steering Wheel Radio Controls
- Telescoping Steering Wheel
- Tire Pressure Monitor
Power Equipment
- Power Driver's Seat
- Power Mirrors
- Power Passenger Seat
- Power Steering
- Power Windows
Safety Features
- Anti-Lock Brakes
- Child Proof Door Locks
- Daytime Running Lights
- Driver's Air Bag
- Dynamic Stability Control
- Fog Lights
- HID Headlamps
- Intermittent Wipers
- Keyless Entry
- Passenger Air Bag
- Rear Defogger
- Roll Stability Control
- Security System
- Side Air Bags
- Side Curtain Airbags
- Traction Control System
- Xenon
Interior
- Carpeted Floor Mats
- Center Console
- Cup Holders
- Sport Seats
- Vanity Mirrors
Exterior
- Sunroof
Audio / Video
- AM/FM
- Aux. Audio Input
- Bluetooth
- CD Player
- Factory System
- MP3
- Satellite Radio
Service History
- No Known Mechanical Problems
Warranty
- As-Is - Extended Warranty Available. Contact seller for details.
Condition Report
- Excellent Interior
- Excellent Carpets
- Excellent Seats
- Excellent Dashboard
- Excellent Panels / Headliner
- Excellent Exterior
- Excellent Original Paint
- Excellent Trim Condition
- Excellent Glass Condition
- No Visible Rust
- No Known Accidents
- No Known Bodywork
- Fully Detailed
It is the customer’s sole responsibility to verify the existence and condition of any equipment listed. Neither the dealership nor eBizAutos is responsible for misprints on prices or equipment. It is the customer’s sole responsibility to verify the accuracy of the prices with the dealer, including the pricing for all added accessories.